Wash Machine Free

Çamaşır Yıkama Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 12.5 MB
  • Version 1.2
  • Dil TR / EN
  • Firma Dream-Up
iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız için özel olarak geliştirilmiş, kirli çamaşırları biriktirerek yıkamaya çalışacağınız keyifli bir beceri oyunudur.

iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız için özel olarak geliştirilmiş, kirli çamaşırları biriktirerek yıkamaya çalışacağınız keyifli bir beceri oyunudur.

Tamamen ücretsiz olarak oyun severlere sunulan, renkli grafikleri ve eğlenceli oyun yapısı ile her yaştan oyun severe hitap eden oyunda temel amacınız, kirli çamaşırları makinede yıkayarak ipe asmak. Önce kirli çamaşırları biriktir ve daha sonra makineye at. Çamaşırlar yıkandıktan sonra ipe as ve kurumalarını sağla.

Kolay kontrol mekanizması ile birlikte gelen oyunu ekrana yapacağınız minik dokunuşlar ile yönetebilirsiniz. Yani çamaşırları makineye atmak ve ipe sermek için ekrana dokunarak sürüklemeniz yeterli. Başarılı olarak profesyonel ve uzman gibi ünvanlar alacağınız oyunu çok seveceksiniz.

Wash Machine Free oyunu içerisinde; Karikatür tarzı eğlenceli grafikler, Artan zorluk seviyesi, Eğlenceli oyun yapısı gibi eğlenceli özellikler yer alıyor.

İyi Eğlenceler!

Daha Fazla Göster
Wash Machine Free indir
DİĞER SÜRÜMLER